Et Rebellis saaks teid efektiivsemini teenindada, soovitame Teil saadetavate failide nimetuse valimisel kasutada kindlat formaati. Palume Teil lisada faili nimesse mõõdud ja bleedi suurus. Näiteks faili suurusega A4, koos 3 mm bleediga, peaks faili nimeformaat: trykisabc_210x297_3mm.pdf

Bleedi ehk lõikevaru on vajalik, et tagada korrektne lõpptulemus. Ilusa tulemuse saavutamiseks soovitame kõikidel failidel 3-5 mm lõikevaru. Väiksemad trükifailid saate meile saata E-mailile: info@rebellis.ee

Juhul kui trükifail on läbi E-maili saatmiseks liiga suured, saate E-maili teel meilt ftp-serveri andmed. Ftp serverisse sisselogides saate oma failid kergesti üleslaadida. Võimalusel võita faili tuua kohapeal ka andmekandjal.

Teie erisoovidega saame arvestada vaid siis, kui olete neist eelnevalt meile teatanud. Kujundamisel kiidame heaks järgneva tarkvara: Macromedia FreeHand, Adobe Illustrator, Adobe PhotoShop, QuarkXPress, Adobe InDesign, Corel Draw. Samuti võib failid esitada PDF-, EPS- või PSD-vormingus.

Microsofti programmid nagu Word, Excel ja PowerPoint ei sobi trükiettevalmistuseks. Vajadusel aitame Teil ümber kujundada ka Microsoft Office’i (.doc, .docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx) vormingus tehtud tööd professionaalse kujundustarkvaraga. Ümberkujundamisel ei pruugi tulemus olla identne originaaliga.

Kujundus ideest luuakse Rebellise trükikojas Juhul kui töö on käsikira ja paberil või ideetasandil, siis teostab trükikoda Teile sobiva kujunduse ja trükiettevalmistustööd.

Selleks, et trükkimise käigus säiliks soovitud tüpograafia soovitame originaalfailidele lisada ka kasutatavad fondid või konverteerida kogu tekst vektorgraafikaks . Vajadusel teeme ka Teie joonistuse vektorgraafikaks mida hiljem on võimalik kasutada suurtel välireklaamidel ilma, et pildikvaliteet kahaneks.

Kvaliteetse trükitulemuse saavutamiseks kasutada edastatud kujundusfailides PANTONE’i või CMYK-värve. Ei soovita kasutada RGB vms värve.

Tekkis küsimusi? Kas sinu fail vastab tingimustele? Saatke Epost: info@rebellis.ee Tavaliselt jõuame Teile vastata tööpäeva või siis 24 tunni jooksul.