HomeTrükioda Rebellis | BlogiMuudMiks kasutada reklaamtrükist

Miks kasutada reklaamtrükist

Miks kasutada flaiereid, teisisõnu info- ehk reklaamitrükiseid? 

Info- ehk reklaamtrükis annab edasi kogu vajaliku ja haarava info, mis klienti või koostööpartnerit huvi tundma paneb. Sellised trükised on enim kasutatud just suurtel üritustel, kus võimalik klient vüi koostööpartner kõike haarata ei jõua. Kuid kui infotrükis kasvõi kliendi kätte jõuab, siis hiljem, kui kliendil aega on, saab ta seda lugedes kätte kogu vajaliku informatsiooni ja kontaktandmed. Info- ja reklaamtrükised – need on trükised, mis teevad müügitööd Sinu eest.

Reklaamtrükiste tootmisel on Rebellise trükikojal pikaaegne kogemus. Trükime väga erinevates formaatides reklaamtrükiseid ning pakume laia paberite ning erilahenduste valikut. Leiame alati lahenduse iga sõnumi viimiseks õigele kliendile! Meie trükikojas ei ole miinimum ega maksimum koguseid. Lisaks trükile pakume ka järeltöötlust ning loomulikult ka kohaletoimetamise teenust.

Meie trükikojast võid julgelt küsida hinnapakkumist kõigile reklaammaterjalidele (plakatid, etiketid, flaierid, voldikud, kalendrid, blanketid, ümbrikud, brošüürid, kataloogid, menüüd, erilahendused, visiitkaardid.

Trükikoja kõigi teenuste ja võimaluste kohta leiad siit

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

trükikoda rebellis

Kvaliteetsed ja keskonnasõbralikud trükiteenused aastast 1997

Ettevõttest

Sotsiaalmeedia

Rebellis © 2024 · Kõik õigused kaitstud · Veebilehe tegi ja seda hooldab Digituul